Warunki
uczestnictwa
Zgłoszenie
uczestnictwa
Informacje
o firmie
Ceny
skipassów
Forum Galeria Informacje
praktyczne
Kontakt
 
ZIMA 2019/2020
samolot

WŁOCHY- autokar

PIRENEJE - samolot
PIRENEJE-dojazd własny
autokar
 

 

 

 

 

Masz pytania ???
 Zadzwoń lub napisz...


tel (22) 828-09-25  (22) 827-73-43 (22) 828-09-13

info@espacetrans.pl
Wpisz e-mail jeżeli chcesz
otrzymywać informacje o
promocjach i nowych wyjazdach

 


Szanowni Państwo,


ESPACE TRANS sp. z o.o. to profesjonalne biuro podróży, działające na polskim rynku usług turystycznych od ponad 20 lat. Zajmujemy się  kompleksową organizacją i obsługą wyjazdów indywidualnych i grupowych oraz organizacją wyjazdów biznesowych i incentive.
Naszą sztandarową ofertą pozostają od samego początku istnienia naszego biura wyjazdy narciarskie w Alpy Francuskie. Jesteśmy głównymi specjalistami w tej dziedzinie na rynku polskim. Z naszych usług korzystają nie tylko klienci indywidualni ale także inni Tour Operatorzy . Jesteśmy elastyczni, potrafimy zorganizować każde wydarzenie narciarskie i snowboardowe na życzenie klienta.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo największe ośrodki sportów zimowych we Francji. Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi kontrahentami jesteśmy w stanie zaproponować różnorodną bazę noclegową po najlepszych cenach.
Narciarstwo to sport, który w ciągu ostatnich kilkunastu lat zyskał niesamowitą popularność na całym świecie. Z roku na rok coraz więcej osób staje się miłośnikami białego szaleństwa. Odległe jeszcze kilka lat temu o ponad 2000 km od Polski stacje narciarskie we Francji stoją przed nami otworem dzięki dynamicznie rozwijającym  się połączeniom lotniczym  z naszego kraju do Francji i Szwajcarii. Mamy już 4 linie lotnicze, które utrzymują regularne połączenia lotnicze z Lyonem, Grenoble i Genewą. Jedną z nich jest linia lotnicza WIZZAIR, która już po raz kolejny organizuje dla nas połączenie lotnicze na trasie Warszawa - Grenoble - Warszawa i Warszawa - Lyon - Warszawa.
Wszystkie nasze imprezy są obsługiwane przez profesjonalną ekipę pilotów i rezydentów.  Obsługę transportową powierzamy naszemu działowi transportu, który jest częścią biura Espace Trans i dynamicznie rozwija swoją działalność na rynku usług transportowych. Autokary z naszym logo pracują dla wielu Tour Operatorów nie tylko w Polsce. Wśród naszych klientów są firmy z Francji, Austrii, Belgii, Irlandii i Rosji. Rocznie z  naszych usług korzysta kilkanaście tysięcy osób. Nasi kierowcy, miłośnicy alpejskiego słońca czuwają nad Państwa bezpieczeństwem, mamy do nich 100% zaufanie, pracujemy razem od wielu lat.
Na Ordynackej w Warszawie działa nasz dział obsługi klienta.
Zapraszamy wszystkich,  sezon zimowy 2017/2018 na pewno będzie udany, już my o to zadbamy!!!


POSIADAMY WSZYSTKIE WYMAGANE DOKUMENTY NA PROWADZANIE DZIAŁALNOŚCI TURYSTYCZNEJ I TRANSPORTOWEJ.
CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W MIĘDZYNARODOWYM TRANSPORCIE DROGOWYM OSÓB NR 01045/F3/02 - wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.
LICENCJĘ NR 0000550 NA WYKONYWANIE MIĘDZYNARODOWEGO TRANSPORTU DROGOWEGO OSÓB - wydana przez Ministra Infrastruktury.
ZEZWOLENIE NA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W ZAKRESIE ORGANIZOWANIA IMPREZ TURYSTYCZNYCH nr rej. 0238 - wydane przez Wojewodę Mazowieckiego.

Z Poważaniem Prezes